Protemp™ Crown-Zaváděcí balení 42ks

Neohodnoceno
 
Efekt lupa
 
Dostupnost Do 2 týdnů
Běžná cena 10 661 Kč
Ušetříte 512 Kč (–5 %)
10 149 Kč    
Kód produktu ES50600
Značka 3M Espe
Webová stránka značky solutions.3mcesko.cz/wps/...
Kategorie Protetika
 

Zaváděcí balení

42 korunek (6x horní molár velký, 6x horní molár malý, 6x dolní molár velký, 6x dolní molár malý, 4x horní premolár velký, 4x horní premolár malý, 4x dolní premolár, 3x špičák velký, 3x špičák malý) 20x měřítko velikosti korunek, návod, karta Krok za krokem.

Protemp™ Crown je světlem tuhnoucí methakrylátová kompozitní korunka, která je navržena pro dočasnou restauraci zubů před nasazením finální korunky. Předtvarovaná, zároveň ale snadno tvarovatelná konzistence korunky Protemp Crown Vám umožní snadno a rychle, zastřihnout, nasadit a dotvarovat.

Světlem tuhnoucí pryskyřice používaná v korunkách Protemp™ Crown je složena z bis-GMA, polymeru dimethakrylátu a dalších složek ovlivňujících výslednou konzistenci. Fyzikální pevnost, radiopacitu a otěruvzdornost zajišťují částice silanizovaného oxidu zirkoniokřemičitého a siliky (SiO2). Silanizované anorganické plnivo činí přibližně 78% hmotnosti; průměrná velikost částic plniva je přibližně 0,6 mikrometru. Protemp™ Crown obsahuje také pigmenty a foto-iniciační systém.

Výrobce: 3M Espe

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: