NON STOP expedice zboží v období letních prázdnin.

Fibrafill FLOW 2x 1ml (1,8g)

Neohodnoceno
Značka: Dentapreg
Dostupnost Na objednávku
Můžeme doručit do:
9.7.2024
Kód: IXF-005
1 218 Kč
Fibrafill FLOW 2x 1ml (1,8g)
Neohodnoceno
Značka: Dentapreg
Fibrafil flow v
Novinka

Fibrafill FLOW je nízkoviskózní pasta obsahující rozptýlenou výztuž tvořenou povrchově upravenými, krátkými, sub-mikronovými anorganickými vlákny.

Výhody:

  • Vlákna zajišťují díky vysokému specifickému povrchu, vhodnému aspektnímu poměru a unikátním mechanickým vlastnostem vysokou houževnatost.
  • Díky tixotropii se materiál snadno adaptuje a pokryje vazebný substrát bez vzniku bublin.

Unikátní biomimetické řešení

Materiály Fibrafill představují unikátní biomimetické řešení náhrady tvrdých zubních tkání. Jedná se o komplexní systém založený na vyztužujícím efektu kontinuální vláknové výztuže a krátkých rozptýlených vláken. Obdobně, jako ocelové armatury zpevňují betonové konstrukce, poskytují speciálně upravená anorganická vlákna potřebnou odolnost kompozitním výplním, dostavbám a oslabeným tvrdým zubním tkáním.
 

Kompozitní materiály

Systém zahrnuje mikrohybridní, rentgenokontrastní, světlem-tuhnoucí kompozitní materiály s integrovanou vláknovou výztuží, určené ke zhotovování přímých výplní jako náhrada dentinové vrstvy. Materiály jsou dostupné v univerzálním dentinovém odstínu. Aplikační vlastnosti, forma vláknová výztuže a způsob aplikace jsou pro jednotlivé materiály optimalizovány dle doporučeného indikačního rozsahu.
 
Balení:  2 stříkačky po 1ml (1,8g) a 15 ks jednorázových aplikačních kanyl

Výrobce: Dentapreg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: