NON STOP expedice zboží v období letních prázdnin.

EQUIA Forte Coat FlipCap, 4ml lahvička, EEP

Neohodnoceno
Značka: GC
Dostupnost SKLADEM 5 KS
Můžeme doručit do:
19.6.2024
Kód: GC901573
2 607 Kč –23 % 1 995 Kč
EQUIA Forte Coat FlipCap, 4ml lahvička, EEP
Neohodnoceno
Značka: GC
equia forte coat
Akce
2 607 Kč –23 %

EQUIA Forte Coat působí jako tenký zatékavý ochranný lak, ušetříte čas za leštění a okamžitě zlepšíte translucenci, zajistíte větší stabilitu, pevnost, ochranu i celkovou estetiku výplně.

Aplikace:

 Světlem tuhnoucí samoadhesivní ochranný lak s částicemi nanoplniva. EQUIA Forte Coat je ochranný lak s jednotlivě rozptýlenými nanočásticemi, určený pro skloionomerní, kompozitní a dočasné výplně.  

Výhody:

Tekutá glazura zajišťuje lepší vzhled, větší stabilitu, pevnost a ochranu, a zároveň úsporu vašeho času. Již více nemusíte provádět finální leštění  výplně,  docílíte dlouhotrvající lesk a dokonalou hladkost, a to jednoduchou aplikací ve třech  krocích. Optimalizovaná pryskyřičná formule s technologií nanočástic G-Coat PLUS se zcela liší od všech předchozích laků. Jde totiž o první dentální pryskyřičný materiál s technologií jednotlivě (samostatně) rozptýlených nanočástic. Nanočástice  byly dosud využívány ve shlucích. Nová výrobní technologie však umožňuje jejich stejnoměrné rozptýlení, což dodává GC EQUIA Forte Coat větší odolnost vůči opotřebení a pevnost. 

Výrobce: GC

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: