NON STOP expedice zboží v období letních prázdnin.

Simile (NanoWise) Trial Kit 4x4g

Neohodnoceno
Dostupnost Zboží na objednání
Můžeme doručit do:
6.8.2024
Kód: PTN56S
3 433 Kč –5 % 3 261 Kč
Simile (NanoWise) Trial Kit 4x4g
Neohodnoceno
Simile Syringe Angle N56AA 0
3 433 Kč –5 %

Simile (NanoWISE) je klinicky ověřený, světlem tuhnoucí, rtg-kontrastní, univerzální nanohybridní kompozit s ideálně vyváženou kompozitní technologií. Delší doba zpracování díky patentovanému filtru citlivosti na světlo.

Nano-hybridní kompozit Simile (NanoWISE) přináší dokonalé propojení nejlepších mechanických a estetických vlastnosti. Odstíny kompozitu Simile (NanoWISE) byly vyvinuty tak, aby vyhověly všestranným náročným požadavkům estetiky, při použití techniky jednoho nebo několika odstínů.

Výhody:

  • optimálně plnění - přispívá k velmi nízké objemové kontrakci
  • modelovatelnost kompozitu je vynikající a velice snadná
  • nelepí  se na nástroje a skvěle adheruje ke stěnám kavity
  • aplikovaný kompozit vytváří hladký povrch
  • jednotlivé vrstvy se dobře spojují bez vzniku bublin či spár

 

Prvním plnivem je baryum boro – křemičité sklo s průměrnou velikostí částic 0,02 – 0,7 mikronu, které zaručuje vysokou pevnost materiálu, skvělou radioopacitu a odolnost vůči otěru.

Druhým přidaným plnivem jsou nano částice oxidu křemičitého  a zirkoničitého, které jsou vyráběny SOL-GEL procesem (solution/ gelation). Takto získané pravé nano částice s velikostí 0,01 mikronu zaručují materiálu Simile-(NanoWISE) vynikající estetické vlastnosti, zejména výjimečný lesk. Rozpoznáte je ihned, jakmile s kompozitem začnete pracovat.

Balení obsahuje:
Simile (Nanowise) Trial kit obsahuje: 4 x 4 g stříkačky v odstínech A2, A3, A3.5, a   stříkačka ve středním opákním odstínu (OL).

 Výrobce: Pentron-Spofa Dental

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: